mail  info@2cmuhendislik.com    tel 0216 371 21 22

Önce Güven
18 Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

2c Mühendislik Teknik Servis Hizmetleri; ofis, otel, hastane, konut ve endüstriyel alan ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri konusunda öncü teknolojileri uzman kadrosu ile Türkiye pazarına sunuyor. Yatırımcı, projeci, mimar ve uygulamacılara, Türkiye distribütörü olarak sunduğu ürünler konusunda teknik bilgi ve desteğini aktarmanın yanında kesintisiz servis hizmeti ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor

 
Vizyonumuz:
 
Şirketimizin vizyonu, hızla değişen dünyamızın evrim yasalarına uyum göstermektir. Enerji fiyatlarının sürekli yükselmesi, ozon tabakasının yıpranması, bio-enerji alanında alternatif yakıtlara gösterilen ilginin tarımsal üretim dengelerini bozması, bizlerin sektörümüze bakışında misyonumuzu yenileme ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.
 
Misyonumuz:
 
Artık misyonumuzun ana ilkesi, yaşadığımız yer küreye saygı ilkesidir. Bu nedenle pazarda yer alacağımız ürünlerin seçimlerinde; yüksek enerji verimliliği, ileri teknoloji, akıllı ve şık tasarım, çevre ve görüntü kirliliğine üst düzey duyarlılık, insan ve insanın doğa ile dengesini koruma, yatırımcıların kısa ve uzun süreli çıkarları, yaratıcı fikir ve yeni keşifler, öncelikli önem verdiğimiz unsurlardır.
 

Ad Soyad


Telefon
E - Posta Adresiniz
Mesajınız

Doğrulama Kodu: